خانه / درباره ی نِی کالا

خانه / درباره ی نِی کالا

darbare mobile navar - درباره ما
درباره نی کالا
درباره نی کالا

درباره نِی کالا

نِی کالا نخستین فروشگاه آثار هنری به شیوه ای سفارشی در ایران است که با آرمانِ ” هنری به سفارش شما ” و با انگیزه ی دادوستد آثار هنری پا در راه بازرگانی گذاشته و بر آن شده تا با کمک هنرمندان کشور، فروشنده ی آثار هنری ارزشمند و سفارشی باشد.

فروشگاه نِی کالا در آبان ماه سال 1397 و در فضای مجازی آغاز بکار کرد. این فروشگاه که در چارچوب گروه و انجمنی هنری است، با آرزوی دادوستد کالای هنری ایرانی و صنایع دستی ایرانی به شیوه ای سفارشی، و با شعار ” نِی کالا، هنری به سفارش شما ” پا در راه بازرگانی گذاشته است. بیشتر آثار این انجمن با همکاری هنرمندان آماده و پیشکش می شود و همکاری با هنرمندان و هنردوستان مایه ی سربلندی و سرافرازی نِی کالاست. با نگاهی به روزگار کنونی بازار و یورش کالای بیگانه، نِی کالا، بر آن شده تا آن جا که می تواند، خریدار و فروشنده ی آثار خوب و با ارزش و فرهنگی هنریِ ایرانی باشد. در این راه همکاری و همیاری همه ی هنرمندان را پذیرا هستیم و امیدواریم که در این کار مهم، همراه و همیار ما باشید.

برای ارتباط و گفتگو با ما، از شبکه های اجتماعی مانند Instagram کمک گرفته و نیز می توانید با نوشتن نام و پیغام خود بهمراه یک راه ارتباطی مانند شماره همراه یا ایمیل در زیر، هرگونه پرسش و پیشنهادی را با ما در میان گذاشته و در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.

سفارشی

تازه ترین نمونه ها