خانه / ارج به خریدار

خانه / ارج به خریدار

arj mobile navar - ارج به خریدار
ارج به خریدار

ارج به خریدار

نِی کالا برای برخی از کارها مانند خرید و فروش و ثبت و بررسی نظرها و دیدگاهها داده ها و اطلاعاتی از کاربران خود گرفته تا بتواند بهترین کارها و خدمات را به ارمغان بیاورد.

این اطلاعات و داده ها همچون نشانی شماره ی همراه و ایمیل برای انجام بهترین خدمات نیاز است.

همه ی کارها در نِی کالا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می‌گیرد و بر این پایه در فرایند خرید سند رسمی بنا به درخواست خریدار حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود.

از این رو وارد کردن نام و شماره ملی برای اشخاص حقیقی یا شماره اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی نیاز است. نکته اینکه مکاتبات و ارتباطها تنها با نشانی ایمیل و شماره تماسهایی که خریدار در حساب کاربری خود ثبت می‌کند انجام می‌گیرد.

بنابراین نوشتن نشانی ایمیل و شماره تماس‌ های همراه و ثابت از سوی خریدار برابر با پذیرش مالکیت آنها از سوی خریدار است و اگر به درستی نوشته نشده باشند و یا نیمه کاره رها شده باشند نِی کالا برای پایداری و درستی بیشتر داده ها می‌تواند از خریدار داده های بیشتری درخواست کند.

خریدار می‌تواند نام نشانی و شماره ی فرد دیگری را برای گرفتن سفارش خود نوشته و نِی کالا تنها برای همان یک خرید از آن اطلاعات استفاده کند.

دیگر این که نِی کالا برای آگاه سازی خریداران خود از جشنواره ها و یا بهینه سازی کارهای فروشگاه خود برخی داده های کاربران را بکار می گیرد.اگر کاربری خواهان دریافت اینگونه پیغام ها نباشد می‌تواند عضویت در خبرنامه ی نِی‌کالا را در حساب کاربری خود ببندد.انجام ندادن این کار این را می رساند که کاربر خواهان دریافت ایمیل‌ها و پیغام‌هاست و جایی برای اعتراض نیست.

گاهی دیدگاه و نظرهای کاربران در چهارچوب قوانین و ادب از سوی نِی کالا ویرایش می شود. همچنین اگر دیدگاه یا پیام کاربر دارای مصادیق محتوای مجرمانه باشد نِی‌کالا می‌تواند از اطلاعات ثبت ‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.کاربران با بهره گیری از خدمات وب‌سایت حق ویرایش اطلاعات و بکاربستن آنها را در چهارچوبهای نام برده را به نِی کالا داده و حق اعتراض نیز ندارند.

پاسداری و نگهداری گذرواژه و نام کاربری با کاربر و خریدار است و برای جلوگیری از هرگونه سوجویی دیگران نباید اطلاعات خود را برای شخص دیگری فاش و آشکار کند.اگر کاربر شماره همراه خود را به دیگری واگذار کرد برای دوری از دردسر باید شماره همراه خود را در حساب کاربری با شماره های دیگر خود جابجا کند.اگر کاربری با کوتاهی در نکته های گفته شده خسارت یا اشتباهی را انجام دهد حق هر گونه ادعا علیه نِی‌ کالا را از خود می‌ گیرد.

فروشگاه شناسه ی کاربران را شخصی و پنهانی دانسته در اختیار هیچ نهاد شخص یا سازمانی نمی گذارد مگر اینکه با حکم رسمی مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد تا در اختیار مراجع ذی‌صلاح بگذارد.در این جا هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای نِی‌کالا وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در بکارگیری از خدمات وب سایت پیشاپیش حق هرگونه اعتراض را از خود می گیرند.

نِی کالا همانند دیگر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها بهره میگیرد اما تلاش میکند که اطلاعات کاربران را نگهداری و از دسترسی‌های غیرقانونی در امان نگاه دارد.مسئولیت هرگونه سودجویی و زیان به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و نِی‌کالا حق اعتراض و پیگیری از راههای قانونی را داراست.

با ارج به خریدار خود نِی کالا امیدوار است که تجربه ی خریدی آسوده آسان سفارشی و به دلخواه را برای همه ی کاربران هنرمندان و هنردوستان فراهم آورد.

راهنمایی

پرسشهای پرکاربرد را در اینجا بخوانید، از برگۀ درباره با نِی کالا گفتگو کرده و ما را در Instagram دنبال کنید.

سفارشی

تازه ترین نمونه ها