خانه / آموزش سفارش با ارسال تصویر یا متن دلخواه

خانه / آموزش سفارش با ارسال تصویر یا متن دلخواه

amozeshesefareshi mobile navar - آموزش سفارش با ارسال تصویر یا متن دلخواه
آموزش سفارشی سازی

آموزش سفارش با تصویر یا متن

با کمک نِی کالا می توانید تنها با داشتن یک عکس از یک اثر هنری زیبا، و یا یک نوشته ی زیبا، یک اثر هنری به دلخواه خودتان داشته باشید. چگونه؟

1. ابتدا در نِی کالا ثبت نام کنید چرا که هر آن می توانید از فرایند آماده سازی اثر سفارشی خودتان آگاه شوید و از تخفیفات و پیشنهادهای ویژه آگاه شوید.

2. تصویر دلخواه یا متنی که همانند آن اثری هنری می خواهید را در بخش وابسته به آن بارگذاری نمایید.

برای نمونه اگر اثر دلخواهتان یک نقاشی می باشد، به بخش نقاشی رفته و در بخش ” ثبت سفارش با ارسال تصویر ” تصویر دلخواه را بارگذاری کرده، گزینه های پیش رو را نشان دار و در پایان ثبت و پرداخت نمایید.

به همین گونه اگر نوشته یا شعری زیبا دارید و خواهان آن هستید تا در چارچوب هنر زیبای خوشنویسی آن را ببینید، به بخش خوشنویسی رفته و به آسانی سفارش خودتان را ثبت کنید.

3. گام سوم را نِی کالا انجام می دهد، بدین گونه که اثر سفارشی را با همه ی ریزکاری های گزینش شده از سوی شما، انجام داده و می آفریند.

4. نِی کالا، اثر هنریِ آماده شده را به دست شما می رساند!

نکته

1. همه ی آثار هنری در نِی کالا دارای امضا، نام و نشان این گروه و یا هنرمند آفریننده می باشند.

2. خریدار نمی تواند هیچ اثر و سازه، خدمات و یا کالایی که دریافت و خریداری می کند را در نمایشگاه های هنری، گالری ها، فروشگاه های مجازی و اینترنتی، کسب و کارهای کوچک و بزرگ، در هیچ جای جهان و از هیچ راهی به فروش برساند.

3. خریدار بایستی اجازه ی بازآفرینی اثری که سفارش می هد را از هنرمند و آفریننده ی اثر بگیرد.

همه ی آسیب های مادی و معنوی در پی نادیده گرفتن این بخش، که همان هماهنگی و اجازه ی بارآفرینی اثر از هنرمند می باشد، بر دوش خریدار است و نِی کالا با یادآوری این گفتار خود را از پیامدهای آن دور می داند.

4. برای حمایت از حقوق هنرمندان و ناشران، اثری که از روی تصویر ارسالی درخواست می شود، با نمونه ای که در پایان بدست خریدار می رسد، اندکی تفاوت دارد که البته این یک امتیاز است چرا که اثر پایانی، بی مانند و بی همتاست و با همه ی دیگر آثار دستگاهی، کارخانه ای، چاپی یا تکراری، متفاوت می باشد.

راهنمایی

پرسشهای پرکاربرد را در اینجا بخوانید، از برگۀ درباره با نِی کالا گفتگو کرده و ما را در Instagram دنبال کنید.

سفارشی

تازه ترین نمونه ها