راهنمای نصب تابلو

آموزش نصب تابلو

راهنمای نصب تابلو

با سلام و درود.به عنوان نخستین فروشنده ی سفارشی آثار هنری،امیدواریم که تابلوها،آثار هنری و دیوار کوب های خود را به شیوه ای سفارشی و تمام دلخواه از نِی کالا خریداری کرده باشید و اکنون بدنبال راهی برای نصب آسان آثار خود باشید.ما در چند گام و به آسانی به شما یاد می دهیم که چگونه تابلوهای خود را در بهترین نقطه ی خانه یا در محل کارتان نصب کنید و در پایان به بهترین نما دست پیدا کنید.در مطلب ” راهنمای نصب تابلو ” شما را در نصب آثار هنری راهمایی می کنیم.
ابتدا و پس از اینکه بهترین آثارخود را از بین تابلوها و دیوار کوبها گزینش کرده اید،بایست تا بهترین نقطه و جایگاه برای نصب آثار را پیدا کنید.اگر دیوارکوبها در اندازه های کوچک هستند این کار آسان است و سختی کار زمانیست که یک تابلو بزرگ تر از دیگر آثار بوده و یا اینکه چندین تابلو در اندازه های گوناگون در دست دارید.

اکنون در چند گام تلاش می کنیم تا با راهنمایی شما نصب دیوارکوب ها را برایتان آسان کنیم.

1. یافتن کانون و مرکز دیوار
شالوده ی بنیادین در طراحی و چیدمان هر خانه،کانون آن است و چیدمان یا از آن نقطه و یا بر پایه ی آن آغاز می شود.دیوارهای بزرگ خانه،دیوارهایی با رنگ متفاوت،میانه ی بزرگترین دیوار خانه همگی از نقاط کانونی در خانه هستند.

Neylala contect 02 2 300x300 - راهنمای نصب تابلو

 

2. آگاهی از اندازه و تعداد آثار دلخواه
باید از آمار و ارقام اندازه های تابلوها و دیوارها آگاهی داشته باشید،تا در پایان بهترین چیدمان را بدست آورید.

Neylala contect 02 3 300x300 - راهنمای نصب تابلو

 

3. آگاهی از وزن آثار و همچنین توانایی تحمل وزن دیوار
برای نصب آثاری با وزنی کمتر از 200 تا 300 گرم،می توان چسب دوطرفه را بکار گرفت.اگر دیوار کمی استوارتر و مستحکم تر بود،میخ های کوتاه و نازک نیز به کمک می آیند.
در کوبیدن میخ اگر با زاویه تر کوبیده شوند پایداری بیشتری دارند.هرچه میخ عمودتر و راسته تر کوبیده شوند،در بیرون کشیدن از دیوار آسیب کمتری به دیوار می زنند.برای تابلوها و دیوارکوبهای سنگین یا میخهای بلند و قطور بکوبید،یا پس از سوراخ کاری پیچ و رولپلاک نمایید.

 

4. چگونگی چیدمان
بهتر است باید برای چیدمان آثار هنری الگو و راه و روشی داشته باشید و اگر نمی دانید چگونه اینکار را انجام دهید این مطلب ” 7 راه چیدمان ” را بخوانید.

7 چیدمان زیبا برای دیوارکوب ها و تابلوها

 

5. جدا بودن آثار از یکدیگر
برای دیوارهای کوچکتر،تابلوهای کوچک و برای دیوارهای بزرگ،تابلوهای بزرگ را دسته بندی و آماده کنید.
در حال خصوصی یا راه پله و پاگرد ها،آثار کوچک با رنگهای روشن تر را بکار ببندید.برای دیوارهای بزرگ و پهن تر،تابلوهای بزرگ تر را برگزینید.

 

6. نصب در برابر چشم
بایستی تا آثار به گونه ای نصب شوند که چشم بیننده هم تراز با میانه یا وسط آثار باشد. در مواردی همانند اطراف میز نهار خوری می توان دیوارکوب ها را کمی پایین تر نصب کرد.

 

7. اشتراک گذاری
امیدوارم که این مطلب ” راهنمای نصب تابلو ” برای نصب تابلو کارساز بوده باشه.بتونین با کمک این موارد بهترین چیدمانو داشته باشین.اگه این نکته ها واستون ارزشمند بود،با دوستانتون به اشتراک بذارید و اگه پس از پیروی ازین نکات تونستین به چیدمان و نمای خوبی توی خونتون دست پیدا کنید،حتما عکسای خونتونو برامون بفرستین تا توی شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و وبسایت نِی کالا به اشتراک گذاشته بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *